Usługa kompleksowego wsparcia Systemu Rejestrów Publicznych w Turystyce dostępnego na portalu turystyka.gov.pl

  • Numer postępowania Postępowanie 1/2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Termin składania wniosków/ofert został zmieniony.

    W ogłoszeniu zaktualizowano termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-15 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-04-15 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-04-04 13:02
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-05-07 09:25

    Pierwotne dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-04-04 13:02 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf 2025-04-04 13:02 150 KB
    icon Specyfikacja Warunków Zamówienia.pdf 2025-04-04 13:02 306 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc 2025-04-04 13:02 146 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.docx 2025-04-04 13:02 33 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx 2025-04-04 13:02 19 KB
    icon Załącznik nr 3a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2025-04-04 13:02 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Istotne postanowienia umowy.docx 2025-04-04 13:02 57 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej.docx 2025-04-04 13:02 14 KB
    icon Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu, o którym mowa w przepisie art. 118.docx 2025-04-04 13:02 15 KB
    icon Załącznik nr 7 do SWZ - Wykaz wykonanych usług.docx 2025-04-04 13:02 14 KB
    icon Załącznik nr 8 do SWZ - Wykaz osób.doc 2025-04-04 13:02 55 KB

    Zmiana dokumentów zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia BZP.pdf 2025-04-10 13:38 38 KB
    icon Wyjaśnienia SWZ.pdf 2025-04-10 13:38 144 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Kwota na sfinansowanie zamówienia.pdf 2025-04-15 09:11 123 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa