Świadczenie kompleksowej usługi elektronicznego monitorowania mediów na potrzeby Ministerstwa Sportu i Turystyki

  • Numer postępowania 3/2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-05 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-06-05 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-05-28 18:37
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-06-25 10:20

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-05-28 18:37 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf 2025-05-28 18:37 133 KB
    icon Specyfikacja warunków zamówienia.pdf 2025-05-28 18:37 330 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc 2025-05-28 18:37 84 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - SOPZ.docx 2025-05-28 18:37 36 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx 2025-05-28 18:37 19 KB
    icon Załącznik nr 3a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2025-05-28 18:37 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.docx 2025-05-28 18:37 60 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2025-05-28 18:37 15 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon Informacja z otwarcia ofert.pdf 2025-06-05 10:06 311 KB

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa