Świadczenie kompleksowej usługi elektronicznego monitorowania mediów na potrzeby Ministerstwa Sportu i Turystyki

  • Numer postępowania 5/2025
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2025-08-18

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-20 09:00
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2025-08-20 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2025-08-11 18:30
    Termin zakończenia postępowania:
    2025-09-18 15:10

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2025-08-11 18:30 -
    icon Ogłoszenie o zamówieniu BZP.pdf 2025-08-11 18:30 137 KB
    icon SWZ monitoring mediów.pdf 2025-08-11 18:30 333 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc 2025-08-11 18:30 84 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - SOPZ.docx 2025-08-11 18:30 37 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx 2025-08-11 18:30 19 KB
    icon Załącznik nr 3a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2025-08-11 18:30 16 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy_WZÓR (6).docx 2025-08-11 18:30 62 KB
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2025-08-11 18:30 15 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    W górę
    icon informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf 2025-08-21 12:13 110 KB

    Ogłoszenie o wyniku postępowania

    Lista ogłoszeń Data publikacji
    Ogłoszenie o wyniku postępowania 2025-09-18 15:10

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa