Usługa kompleksowego wykonywania i dostarczenia codziennego, całodobowego monitoringu mediów – prasy, Internetu, radia, telewizji i mediów społecznościowych.

  • Numer postępowania 6/2026
  • Typ postępowania Postępowanie krajowe
  • Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy

    Uwagi

    Upłynął termin na zadawanie pytań w postępowaniu, na które Zamawiający musi udzielić odpowiedzi: 2026-08-17

    Ogłoszenie

    Rodzaj zamówienia:
    Usługi
    Informacja:
    Tak
    Data składania ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-20 09:00 (Pozostało: Minął termin składania wniosków / ofert)
    Data otwarcia ofert/opracowań studialnych:
    2026-08-20 09:30
    Publikacja w strefie publicznej:
    2026-08-12 09:40
    Termin zakończenia postępowania:
    --

    Dokumenty zamówienia

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    Dane kontaktowe 2026-08-12 09:40 -
    icon Załącznik nr 5 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-08-12 09:40 15 KB
    icon Załącznik nr 4 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy.pdf 2026-08-12 09:40 778 KB
    icon Załącznik nr 3a do SWZ - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docx 2026-08-12 09:40 17 KB
    icon Załącznik nr 3 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy.docx 2026-08-12 09:40 19 KB
    icon Załącznik nr 2 do SWZ - SOPZ.pdf 2026-08-12 09:40 202 KB
    icon Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty.doc 2026-08-12 09:40 85 KB
    icon SWZ monitoring mediów.pdf 2026-08-12 09:40 333 KB
    icon Ogłoszenie o zamówieniu.pdf 2026-08-12 09:40 136 KB

    Dokumenty udostępnione

    Nazwa Opis Data publikacji Rozmiar pliku
    icon Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia Kwota przeznaczona na sfinansowanie zamówienia -
    icon Informacja z otwarcia ofert Informacje z otwarcia ofert -
    icon Informacje o wynikach Informacje o wynikach -

    Klucz tooltipa:

    # PL:

    # EN:

    Wyszukiwarka

    Wyszukiwarka kodów

      Numer Nazwa